مشاهده لیست اخبار و مقالات

آمازون رقیب اصلی گوگل در حوزه اینترنتی

1393/7/24 | 6310 بازدید | منبع : ابر پیامک


رئیس هیت مدیره شرکت گوگل در یک سخنرانی عنوان کرد که بزرگترین رقیب گوگل در زمینه جستجوهای اینترنتی شرکت آمازون می باشد نه سایت های دیگری مثل یاهو یا بینگ مایکروسافت.طی یک گزارش درج شده در وب‌سایت theinquirer، رئیس هیئت مدیره گوگل آقای اریک اشمیت، آمازون را بزرگ‌ترین رقیب شرکت گوگل در حوزه جستجو های اینترنتی دانست. آقای اریک اشمیت این نظر را که جستجوهای اینترنتی فقط در دست گوگل هست را رد کرده و در یک سخنرانی که در برلین انجام داد به صراحت عنوان کرد که بسیاری از مردم رقیب ما در حوزه اینترنت را بینگ یا یاهو میدانند اما واقعیت چیز دیگری است و بزرگترین رقیب ما در حوزه جستجوهای اینترنتی هم اکنون سایت آمازون می باشد.

به طور یقین شرکت آمازون یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندهای خدمات خرده فروشی آنلاین در جهان می باشد. در طی چند ماه اخیر اخباری از این شرکت به بیرون درز کرده که نشان میدهد این شرکت فعالیت هایی فراتر از تجارت الکترونیک را دارد دنبال میکند.

آقای اشمیت در این سخنرانی عنوان کرد که در دنیای آنلاین رقابت‌ها هیچ وقت در یک حوزه یکسان انجام نمی گیرد. مردم به آمازون هیچ وقت به چشم یک جستجوگر نگاه نمی‌کنند، ولی اگر شما بخواهید چیزی بخرید به احتمال زیاد در آمازون به دنبال آن می‌گردید.فعالعیت شرکت آمازون بیشتر بر روی داد و ستد طرفین متمرگز است ولی در نهایت مثل ما به پرسش‌ها و جستجوهای افراد پاسخ می‌دهد.

اریک اشمیت گفته است: در حال حاضر ۹۰ درصد از جستجوهای اینترنتی از طریق جستجوگر گوگل انجام می‌شود، ولی من به عنوان رئیس هیت مدیره شرکت گوگل نگاهی محتاطانه به آینده این غول اینترنتی دارم.0 نظر در مورد : آمازون رقیب اصلی گوگل در حوزه اینترنتی


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :