مشاهده لیست اخبار و مقالات

برترین خدمات دهنگان 3G ایران در آدرماه معرفی شدند

1393/10/25 | 6348 بازدید | منبع : افکار نیوز


با اتمام انحصار رایتل و روی کار آمدن سرویس 3G سایر اپراتورها نظیر همراه اول و ایرانسل، حالا رقابت کمی بیشتر شده. مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت در این ماه اقدام به بررسی کیفیت و سرعت خدمات دهنگان یاد شده نموده است.

ایرانسل توانست زودتر از همراه اول مجوز نهایی بهره برداری از 3G را دریافت کند و به سرعت شروع به گسترش این خدمات در سراسر ایران نمود. سپس همراه اول هم وارد میدان شد تا رقابت کمی داغ تر گردد. اما باز هم تا سراسری شدن واقعی این سرویس در کشورمان مدتی دیگر باید صبر کنیم. ضمن اینکه باید بگوییم همراه اول هنوز هم تا به این لحظه با استفاده از مجوز اولیه در این خوزه فعالیت خود را ادامه می دهد.

اگر شما هم از مشترکان خدمات 3G هستید حتما دوست دارید بدانید که کدام اپراتور در حال حاضر سرعت بالاتری را در این زمینه ارائه می کند. مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت طی سنجش سرعت اینترنت برترین ISPهای 3G در آذرماه سال جاری، ایرانسل را در رده بالاتری از رایتل قرار داده است. اپراتور دوم ارتباطی علی‌ رغم فعالیت تجاری سه ماهه در زمینه 3G، توانسته است رتبه بالاتری از رایتل با سابقه چند ساله در زمینه سرویس 256 کیلوبیت بر ثانیه به دست آورد.

مهمتر از این موارد قیمت خدمات ارائه شده 3G توسط اپراتورهاست. زیرا اخیرا در شبکه ها اجتماعی کاربران نسبت به این مسئله کمی اعتراض از خود نشان داده اند. باید منتظر باشیم و ببینم که آیا این رقابت باعث افزایش کیفیت و سرعت و نیز کاهش هزینه می گردد یا خیر.
نویسنده:مجتبی بولحسنی0 نظر در مورد : برترین خدمات دهنگان 3G ایران در آدرماه معرفی شدند


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :