مشاهده لیست اخبار و مقالات

با اپلیکیشن میتوانید میزان صدای آی‌فون خود را تا ۲۰۰ واحد افزایش دهید

1393/8/27 | 6509 بازدید | منبع : فاین آی تی


اغلب افراد از میزان صدای اسمارت فون خود راضی نیستند و گاه‌گاهی اقدام به خرید یک اسپیکر مجزا می‌کنند. کاربران آی‌فون نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از کم بودن میزان صدای دستگاه خود رنج می‌برند. افزایش صدای گوشی‌های آی‌فون تنها از طریق جیلبریک امکان پذیر است و با انتشار بروزرسانی جدید از Volume Amplifier کاربران دستگاه‌های آی‌فون قادر هستند بعد از جلبریک گوشی خود صدای دستگاه را تا ۲۰۰ درصد برسانند و از صدای بالای دستگاه خود استفاده کنند.
اپلیکیشن Volume Amplifier بر روی گوشی‌های آی‌فون ۶، آی‌فون ۶ پلاس، آی‌فون ۵s، آی‌فون ۵c، آی‌فون ۵ قابل اجرا است و محدود به خود گوشی نمی‌شود و کاربران می‌توانند از افزایش صدای آن در اسکایپ، رادیو، وایبر و پخش کننده موزیک استفاده کنند. در تمام دستگاه‌های آی‌فون به‌ صورت معمول کاربر می‌تواند صدای دستگاه خود را تا ۱۰۰ افزایش دهد اما با کمک اپلیکیشن Volume Amplifier می‌توان این عدد را تا ۲۰۰ واحد افزایش داد.
البته ناگفته نماند که با افزایش میزان صدای گوشی میزان احتمال ایجاد خسارت به اسپیکر دستگاه نیز افزایش می‌یابد و نباید همیشه از ۲۰۰ واحد صدا برای پخش استفاده کنیم. اپلیکیشن مذکور رایگان نیست و کاربران می‌بایست مبلغ ۱٫۹۹ دلار را برای استفاده از آن بپردازند و سپس از میزان صدای دستگاه خود لذت ببرند.0 نظر در مورد : با اپلیکیشن میتوانید میزان صدای آی‌فون خود را تا ۲۰۰ واحد افزایش دهید


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :