مشاهده لیست اخبار و مقالات

شرکت اپل فعلا برنامه‌ای برای ساخت مک با صفحه‌ی تاچ ندارد

1393/7/28 | 6722 بازدید | منبع : ابر پیامک


یکی از مدیران اپل:شرکت اپل فعلا برنامه‌ای برای ساخت مک با صفحه‌ی تاچ ندارد
طی چند ماه اخیر شایعاتی درارتباط با ساخت و تولید آی‌مک یا مک‌بوکی با صفحه‌ی تاچ مطرح شده بود که با توجه به سخنان آقای کریگ فدریگی نباید به تولید آنها توجه کرد. آقای کریگ فدریگی طی مصاحبه ای که با سی‌نت داشت، به صراحت به این موضوع اشاره کرد و در مصاحبه اش اعلام نمود که شرکت اپل فعلا هیچ برنامه ای برای استفاده از صفحه های لمسی در تولیدات اکوسیستمی OS X ندارد.
وی در این مصاحبه چنین اظهار نظر کرده است :
به نظر ما استفاده از صفحه های تاچ درکامپیوترهای مک خیلی مناسب نمی باشد، چون کامپیوترهای مک قابلیت حمل برای کاربران را ندارند.اقای فدریگی استفاده از صفحه‌ی تاچ را برای کاربران را خیلی مناسب ندانسته و اظهار کرد که استفاده از صفحه تاچ برای کاربران به هنگام پشت میز میز نشستن خیلی تجربه جالبی نیست. وی اظهار کردند که دستگهای آیفون و اپید به خاطر حمل اسان توسط کاربران شرایط متفاوتی دارند،چرا که این نوع دستگاها را در هر زمان و موقعیتی میتوان اسستفاده نمود ولی مک بوک ها و ای مک ها چنین شرایطی را نداشته و کاربران حتما باید در پشت میز از این نوع دستگاها استفاده کنند.
آقای کریگ فدریگی درادامه گفت:
شرکت ما بیشترین تمرکز و نیروی خود را برای طراحی و تولید بهترین سیستم های موجود متمرکز نموده تا کاربران با آنها احساس راحتی داشته و به سادگی بتوانند از آنها استفاده کنند و به هنگام کار تجربه زیبایی را با گجت های ما داشته باشند. ما با توجه به تجرابه ای که طی این سالها به دست آوردیم متوجه شدیم که استفاده از صفحه های تاچ در مک ها برای کاربران خیلی جالب به نظر نمی آید و کار با آنها در پشت میزها بسیار سخت و خسته کننده می باشد.قبلا نیز آقای فدریگی در گفتگویی که با سایر خبرگزاریها داشته بر جدایی سیستم عامل iso , os x تاکید داشته و اعلام نمودند که هیچ برنامه ای برای استفاده از صفحه های تاچ در سیستم های مک نداشته و فعلا به همان شکل سابق ولی با بهینه سازی در سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری تولیدات خود را ادامه خواهیم داد. لذا با اظهارات صریح مدیران اپل به این نتیجه خواهیم رسید که فعلا استفاده از صفحه های تاچ در تولیدات اپل هیچ جایگاهی ندارد.

0 نظر در مورد : شرکت اپل فعلا برنامه‌ای برای ساخت مک با صفحه‌ی تاچ ندارد


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :